İptal ve İade Koşulları

Nasıl İade Ederim?

cinarmedikalmarket.com'da iade süreci kolay ve hızlı işler. Bizden aldığınız ürünü ya da ürünleri iade koşullarına uygunsa, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde iade etme hakkınız var. İade paketinizin içine isteğinizi belirten bir not iliştirip, XXX Kargo ile karşı ödemeli olarak faturada yazan adresimize gönderebilirsiniz. Eğer bir sorunuz varsa 0312 267 19 98 numaralı telefonumuzdan veya info@cinarmedikalmarket.com  e-posta adresimizden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.
 

İade Koşulları Nelerdir?

Bir ürün ya da ürünleri, cayma hakkınızı kullanarak iade edebilmeniz için belirli şartlar vardır.

  • İade edeceğiniz ürünün/ürünlerin, paketi hasar görmemiş, etiketleri kopartılmamış ve zarar görmemiş olması gerekir.
  • Ürünün/ürünlerin kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde tarafımıza gönderilmesi halinde iade işlemi onaylanmaz, ücret iadesi yapılmaz.
  • Tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Ücret İadesi

İade için gönderdiğiniz kargo elimize ulaşır, inceleme süreci aynı gün başlar ve iade koşullarına uygunluğu tespit edilir. Eğer iadeniz uygunsa, ücret iadeniz kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılır. Bu işlemin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişebilir.